BİSTANBUL PSİKOLOJİ

Yoldaşlık birbirinin derdiyle hemhal olmak, gerektiğinde yolda çıkan pürüzleri, sorunları birlikte çözüme ulaştırıp sağaltarak birlikte yola devam etmektir. Bistanbul Psikoloji de bu anlamıyla yoldaşlık esasını benimseyerek her yaş grubundan bireye yol arkadaşlığı etmek niyetiyle; 2013’te Uzman Psikolog Serap Buharalı tarafından kuruldu.

Bistanbul Ekibi olarak önce birbirimize yoldaşlık etmek üzere bir araya geldik. Alanımızla ilgili güncel fikirleri, deneyimlerimizi karşılıklı paylaşarak kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Danışanlarımızın iç görü düzeyi yüksek, seçimlerinin sorumluluğunu alabilen, bağımsız, özgüveni tam bireylere dönüşme sürecinde sağlam adımlar atmaların destekliyor, her bir danışanımıza özel çözüm ve tedavi yollarını birlikte tespit edip geliştiriyoruz.

Her biri kendi alanında yetkin, farklı tecrübeleri buluşturan (özel eğitim, cinsel yaşam, çift ve aile danışmanlıkları, sanat, oyun terapileri, yaşam ve kariyer koçlukları) psikiyatrist, psikolog, pedagog çalışma arkadaşlarımızla/uzman ekibimizle yaşantınızı ve ilişkilerinizi etkileyen süreçleri keşfetme; karşılaştığınız sorunlarla baş etme becerilerinizi güçlendirme, çözüm ve tedavi önerilerimizle iyileşme yolculuğunuzda birlikte yürüyerek destek veriyoruz.

Tüm terapi yaklaşımlarından faydalanarak psikoterapi alanlarında, kariyer, kurumsal danışmanlıklar ve yaşam koçluğu hizmetleri veriyoruz. Birlikte öğrenmenin yoldaşlığın ve terapi sürecinin değiştirilemez sonucu olduğuna inanarak atölyeler, eğitimler düzenliyoruz.

Bistanbul Psikoloji’nin amacı da vizyonu da aynı temel hedefi kapsıyor; çocuk, ergen, yetişkin bireylerden başlayarak çift, aile, kurumlarla devam eden, toplumsal psikolojiyi de etkileyebilen iyileşmenin ve yoldaşlığın devamlılığını sağlamak.